Apie mane

Tu atėjai. Džiaugiuosi tave matydamas

Esu Liudas Vasiliauskas. Nesu nei mokytojas, nei guru, o tiesiog žmogus, kuris dalinasi savo patirtimi ir kuris gali tau padėti pamilti save.

Greičiausiai turi svajonę. Aš irgi tokią turiu. Viena-kita detalė gal ir skirsis, bet visa kita – tai pilna širdis dėkingumo, protas ramybėje ir daug aiškumo apie visas gyvenimo situacijas.

Padėti kitiems save pamilti – mano įkvepianti misija jau 18 metų. Esu autorinių programų kūrėjas, nuo 2008 metų vedu meilės sau meditacines stovyklas, o nuo 2013 savęs pažinimo kelius su indėnais atrandame Peru, Kolumbijoje, Bolivijoje, Ekvadore, Meksikoje.

Dalinuosi praktiškais būdais, kaip būti dėkingume, balanse, ne tik materialinėje, bet ir vidinėje gausoje, bei mielai padedu visiems norintiems.

Taigi, linkėjimai į tavo pasaulį. 

Kursai - stovyklos - kelionės

Atrask, kiek esi vertingas pats sau

Kursai

Kurk norimą pokytį sau patogiu metu.

Meilės sau stovyklos

Dviejų metų meilės sau dozė per 7 dienas.

Patyriminės kelionės

Atrask pasaulį ir save jame.

SĖKMĖS ISTORIJOS

Ką apie mane sako veiklūs žmonės?

Pas Liudą patyriau tai, ko žodžiais apsakyti neįmanoma. Tai didžiausia gyvenimo dovana sau pačiam. Linkiu tai patirti kiekvienam.

Žilvinas Butkevičius

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, įkvepėjas, finansinio raštingumo mokytojas

Susitikimas su Liudu, tai kaip susitikimas su labai geru senu draugu, taip viskas paprasta ir lengva, man vienas geriausių Lietuvoje pavyzdžių visiškos vidinės laisvės, jokių suvaržymų. Didelis įkvėpimas tiek man, tiek kitiems. Bendraujant su Liudu tiesiog jaučiu kokiam dideliame dėkingume jis yra už savo gyvenimą, dėl to jo maldos ir yra galingos, nes jo dėkingumas sukuria gryną kanalą gydyti kitus. Dėkui tau ir didelė garbė tave pažinti.

Mask group-1

Ieva Amala Tatarčuka

Moterų vedlė

Susitikimas su Liudu man davė patvirtinimą, kad galima gyventi atsipalaidavus ir tuo pačiu nuveikti didžiulius darbus mūsų visų labui. Liudas visad spinduliuoja optimizmu, trykšta humoro jausmu ir tuo pačiu savo atvira širdimi jaučia, supranta, atliepia. Dėkoju Tau už tai ką Tu darai, už Tavo šilumą ir Meilę gyvenimui.

i9viub8w 1

Aistė Jonauskienė

Gyvenimą mylinti moteris, dėkingumo akademijos įkūrėja

Liudas buvo tas žmogus mano gyvenime, kurio dėka atsirado labai paprastas ir nuoširdus ryšys su Dievu gyvenime. Mūsų susitikimas atnešė į mano gyvenimą emocijų paleidimo praktiką ir tai pakeitė mano gyvenimą tiek, kad jau daugiau kaip 9 metus tai tapo pagrindiniu užsiėmimu.

Mask group

Rytis Lukoševičius

Emocijų paleidimo instruktorius

Liudas – tai vienas pirmųjų žmonių, kuris parodė, kad galima būti laimingu pritaikant praktikas. Esu dėkingas už juoką, išmokytus metodus, pasidalintą teoriją ir filosofiją – būk laisvas viduje ir išorėje jau dabar. Kiekvienas investuotas pinigas į mokymus man atsipirko šimteriopai - daugiau džiaugsmo, daugiau emocinės laisvės, atskleistos karjeros galimybės. Dėkui.

Saulius Bagdonas

Saulius Bagdonas

Lektorius, renginių vedėjas

Ačiū Liudui už nuostabią patyriminę kelionę į Peru pas indėnus!

l90swi4q 1

Donatas Kantakevičius

Vyrų įkvepėjas, mentorius, rašytojas

Mano istorija

Gyvenimo istorija, iš kurios mokausi aš ir gali pasimokyti tu

Žmogaus vidiniai resursai ir transformacija – dalykai, kurie nuo pat mažumės mane labiausiai masino ir traukė, kol galop tapo mylima veikla.

Perėjęs beveik visus audringos jaunystės etapus, išgyvenęs patirtį, artimą mirčiai, išbandęs pavojingai saldų sėkmės, pripažinimo ir prabangos skonį, vieną dieną supratau, kad manęs visa tai neveža, aš perdegiau ir savęs nerandu.

Laimei, laiku mane įtraukė dvasiniai gyliai ir nėriau į naujas dimensijas dvasingume. Patekau ten be skausmingų pamokų, ar ypatingų filosofijų, nes tiesiog dirbau su savimi, šalindamas sau nepatinkančius jausmus ir atrasdamas vis geresnius ir geresnius. Būti sėkmingu ar būti laimingu? O gal pavyktų suderinti abu?

Penkeriems metams atsitraukiau nuo gyvenimo, mokiausi Rytų filosofijos ir jogos, 5 metus gyvenau vienuolio gyvenimą, sėmiausi patirties iš šamaniškų Pietų Amerikos tradicijų, bandydamas suvokti save ir savo prasmę, atrasti tą balansą tarp materijos ir dvasingumo.

Norint padaryti sau palankius sprendimus, nebūtina nugyventi mano gyvenimo, nebūtina nei būti super sėkmingu, nei tapti super atsiskyrėliu, tereikia tik šiek tiek dėmesingumo sau.

Išmokti džiaugtis, juoktis iš to, kas kažkada buvo negerai. Paleisti ir pradėti tiesiog gyventi. Su dėkingumu, aiškumu ir be jokios mistikos. Atrasti gyvenimą su įkvepiančia misija, realizacija, kūryba, šypsena ir grožiu. Tokį gyvą ir tikrą, bet svarbiausia – tavęs nebetrikdantį gyvenimą. 

Esi vienu žingsneliu arčiau tikslo jaustis gerai. Tereikia pradėti. Priimti. Dėkoti. Keisti.

Noriu gauti naujienlaiškį

Kartą per savaitę tik tai, kas įdomu ir vertinga. Geriausi pasiūlymai ir jokio spam’o!