Kursai

online - nuotoliniai kursai

Jaustis gerai yra pasirinkimas: paleisk susimaišymus mintyse ir emocijose

Šiuose kursuose galėsi lengvai mokytis savarankiškai. Tačiau laikas nuo laiko darysiu atvirus susitikimus grupėms. Prisijunk, kartu atrasime harmoningus sprendimus kiekvieno individualiai situacijai. Visą informaciją gausi el. paštu, įsigijus kursą.

Visi kursai

Produktų nerasta.

SĖKMĖS ISTORIJOS

Ką apie mane sako veiklūs žmonės?

Pas Liudą patyriau tai, ko žodžiais apsakyti neįmanoma. Tai didžiausia gyvenimo dovana sau pačiam. Linkiu tai patirti kiekvienam.

Žilvinas Butkevičius

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, įkvepėjas, finansinio raštingumo mokytojas

Susitikimas su Liudu, tai kaip susitikimas su labai geru senu draugu, taip viskas paprasta ir lengva, man vienas geriausių Lietuvoje pavyzdžių visiškos vidinės laisvės, jokių suvaržymų. Didelis įkvėpimas tiek man, tiek kitiems. Bendraujant su Liudu tiesiog jaučiu kokiam dideliame dėkingume jis yra už savo gyvenimą, dėl to jo maldos ir yra galingos, nes jo dėkingumas sukuria gryną kanalą gydyti kitus. Dėkui tau ir didelė garbė tave pažinti.

Mask group-1

Ieva Amala Tatarčuka

Moterų koučerė, ragana

Susitikimas su Liudu man davė patvirtinimą, kad galima gyventi atsipalaidavus ir tuo pačiu nuveikti didžiulius darbus mūsų visų labui. Liudas visad spinduliuoja optimizmu, trykšta humoro jausmu ir tuo pačiu savo atvira širdimi jaučia, supranta, atliepia. Dėkoju Tau už tai ką Tu darai, už Tavo šilumą ir Meilę gyvenimui.

i9viub8w 1

Aistė Jonauskienė

Gyvenimą mylinti moteris, dėkingumo akademijos įkūrėja

Liudas buvo tas žmogus mano gyvenime, kurio dėka atsirado labai paprastas ir nuoširdus ryšys su Dievu gyvenime. Mūsų susitikimas atnešė į mano gyvenimą emocijų paleidimo praktiką ir tai pakeitė mano gyvenimą tiek, kad jau daugiau kaip 7 metus tai tapo pagrindiniu užsiėmimu.

Mask group

Rytis Lukoševičius

Emocijų paleidimo instruktorius

Liudas – tai vienas pirmųjų žmonių, kuris parodė, kad galima būti laimingu pritaikant praktikas. Esu dėkingas už juoką, išmokytus metodus, pasidalintą teoriją ir filosofiją – būk laisvas viduje ir išorėje jau dabar. Kiekvienas investuotas pinigas į mokymus man atsipirko šimteriopai - daugiau džiaugsmo, daugiau emocinės laisvės, atskleistos karjeros galimybės. Dėkui.

Saulius Bagdonas

Saulius Bagdonas

Lektorius, renginių vedėjas

Ačiū Liudui už nuostabią patyriminę kelionę į Peru pas indėnus!

l90swi4q 1

Donatas Kantakevičius

Vyrų įkvepėjas, mentorius, rašytojas