Patyriminės kelionės protėvių takais

peru - kolumbija

Susitikimai su vietos šamanais

„Pamaitinanti sielą.“

„Mistinė gyvenimo kelionė.“

„Kelionė labiau apie vidų, nei turizmą.“

Tokios patirtys paliečia dalyvius.

Greičiausiai pažįsti tą jausmą: kai po daugelio metų sunkaus darbo, pasiekimų, išmėginimų visų žinomų gyvenimo malonumų ar skausmų, širdis pritrūksta gylio. Kai nebedomina paviršius, o save pameti taip painiai, kad niekaip nesiseka vėl atrasti.

Kaip toli pasiruošęs žengti, kad vėl atrastum save?

Čia gali patirti gyvenimo nuotykį, į kurį leistis galima tik su širdies pakvietimu. Jis pakeis tavo gyvenimą ir visam laikui liks šviesioj atminty. Atverk drąsos saugomas duris į gyvenimo stebuklus ir paslaptis, išsigydyk sielos žaizdas. Raškyk savęs pažinimo vaisius, kuriems subręsti paprastai prireikia gyvenimo, o galbūt net ir ne vieno. Visa tai su bendrakeleiviais mes patiriam kelionių pas šamanus metu.

Jei esi tas, kuris alksta pripildyti širdį dėkingumo ir gyvenimo paslaptingumo, atverti giliausius savo sielos kampelius ir pajusti gelmes, pažinti savo tikruosius norus ir poreikius, tada ši kelionė tau.

Šios išvykos tai mano dvidešimties metų dvasinės kelionės vaisiai, kuriais mielai vaišinasi net įnoringiausius bendrakeleiviai. O aš su dėkingumu dalinuosi jų atsiliepimais, gyvenimo atradimais ir patirtim.

Dalyviai kalba

Kaip jaučiasi žmonės, suteikę sau atradimo dovaną?

Kelionės įspūdžiai

Peru Inca Sacret Valley

„Ši kelionė turėjo tiek daug aspektų! Galėjau pažvelgt į save, kaip dar niekada nesu žiūrėjęs. Nuostabi patirtis, puiki vieta atvert širdį, protą ir pasinerti į harmoniją...“

kelionės įspūdžiai

Taita Kolumbija

„Tai yra mano gyvenimo kelionė, iš kurios nesinorėjo grįžti. Kelionė viršijo mano lūkesčius, tačiau didžiausią įspūdį palieka gamtos medicina, kuri yra stebuklas žemėje.”

Kelionės detalės

Kelionės suplanuotos taip, kad parsivežtum tik šviesiausią patirtį: apsistosime komforto ir suderinamumo viešbučiuose, valgysime skaniausią ir geriausią maistą, kokį tik galime rasti toje šalyje, o turguose padėsime tau susikalbėti, pasiderėti ir įsigyti tikrus dalykus, kurie įkvėps, saugos ir magiškai atsiskleis tavo rutinoje.

Datos ir kryptys

Į tolimas patyrimines keliones vykstame pavasarį ir rudenį. Maršrutai: Peru, Kolumbija.

  • Peru Inka – 2024 m. 02.23-03.10 
  • Taita Kolumbija – 2024 m. 03.17-31.

Biudžetas

Visos kelionės biudžetas – 3000€ + bilietai (reiks atskristi į nurodyta oro uostą iš jūsų šalies, o bilietų kaina priklauso nuo laiko, kada pirksite ir bilieto kokybės. Bilietus (jums pageidaujant) padedam nusipirkti ir skristi kartu su grupe).

Registracija

Suprantu, kad tokiai kelionei tavo mintis gali bręsta ilgiau. Todėl tam, kad visus pasiūlymus gautum pirmas, sukūriau išankstinę registraciją. Registruokis, o aš su tavim susisieksiu.

Atsiliepimai

Kaip jaučiasi žmonės, suteikę sau atradimo dovaną?

Labas, Liudai! Dėkoju Tau ir visai grupei, už galėjimą pajausti svaiginantį kalnų aukštį ir grožį! Naujus potyrius,pasitikėjimą, gyvenimo grožį, saugumą, skanavimą ir ragavimą, buvimą ČIA ir DABAR!! 

Daiva

Gavau puikiai subalansuotą kelionę - aplankėme, nuėjome ir pamatėme tikrai daug, tačiau taipogi turejome ir pakankamai laisvo laiko sau, poilsiui ir paklajojimui be tikslo. Labai geras balansas. O iš medicinos ceremonijų nesitikėjau nieko, - gavau nuostabių išgyvenimų, vidinės ramybės ir užtikrintumo, kurie yra su manimi ir po kelionės. Keliaujant jaučiausi labai ramus, tačiau ir smalsus. Inkų istorija tikrai žadina smalsumą ir susižavėjimą. O Peru gamta bei kalnai nuolat kėlė nuostabą ir dėkingumą, kad galiu būti tokioje vietoje.

Martynas

Kelionė buvo visom prasmėm nuostabi! 
Pilna naujų atradimų, skonių, spalvų, jausmų, pirmų kartų ir vidinių procesų. Tai kelionė, kuri, „pamaitina“ mūsų visus tris kūnus. Fizinį, dvasinį ir mentalinį. Ir po kurios dar labiau pamilsti gyvenimą, save ir visą kas supa aplink. Ačiū Tau, Liudai, už Tavo laiką, ir visus šiuos nuostabius potyrius bei atradimus!

Sandra

Nėra dienos kad neprisiminčiau ir nepagalvočiau apie kelionę. Tikrai buvo smagu, daug kas netikėta ir daug kas girdėta. Jei trumpai nuoširdžiai linkiu kiekvienam sveikai mąstančiam žmogui bent kartą patirti vietoje dešimtis kartų skaityti ar girdėti. Net mašinoje palylistas pasikeite…

Linas

Daugiau apie keliones

Kaip žinoti ar ši kelionė man?

Šias keliones žmones renkasi po draugų, artimųjų rekomendacijų arba tiesiog intuityviai (sakydami, kad tiesiog atėjo intuicija keliauti kartu).

Kokios žmonių kompanijos galiu tikėtis?

Paprastai keliauja verslininkai, savo sričių profesionalai arba tiesiog laisvos sielos, "gamtos žmonės". Neįprastai gerai nusiteikusių kompanija.

Visos grupės labai skirtingos, tad visada atvyksta tie, kurie tobulai tinka į kompaniją. Visi išsiskiria geranoriškumu, žmogišmumu, paprastumu, žmogiškąja elegancija ir unikalumu. Esu dėkingas visiems dalyviams.

Viešbučiuose esame apgyvendinti po du.

Apie ką yra šios kelionės?

Šių kelionių geriausias žodinis atitikimas yra "protėvių takais". Mes liečiamės prie senovinių tradicijų be religijos, pripildytų išminties, architektūros, kultūros, paprastumo ir grožio.

Lankomės šventose vietose, fantastiškos gamtos kampeliuose. Aplankome pasakiško grožio šventyklas. Sutinkame iškylius žmones, pripildytus nuolankumo ir išminties.

Šios kelionės yra "gyvenimo kelionės", kurios pilnos įdomaus žmogiškumo, nuotykio, gyvumo atveriančios dvasinius mūsų vidaus pažinimo lygius su senovinėmis Ajavaskos, Vačiuma ir Vilka jegos augalų ceremonijomis (pasirinktinai). Tai gryniausias nuotykis, kurį rekomenduoju patirti bent kartą gyvenime, nes gali tave praturtinti taip, kad nepamirši visą likusį gyvenimą.

Kokia yra kelionės programa?

Kaskart yra sudaroma unikali programa, kurią atsiunčiu rimtai susidomėjusiems, bet kas juokinga, kad žmonės dažniausiai net nežiūri jos (juokiuosi).

Tai ne turistinė kelionė, didžioji pusė šios kelionės vyksta tavo viduje. Mes išgirstame visai kitus dalykus, nei girdi turstai. Mums vietos istoriją, takus, prasmes ir reikšmes pasakoja vietos gyduoliai, išminčiai, šamanai - žmonės, kurie myli ir gerbia tas vietas bei protėvių tradicijas.

Registracija

Suprantu, kad tokiai kelionei tavo mintis gali bręsta ilgiau. Todėl tam, kad visus pasiūlymus gautum pirmas, sukūriau išankstinę registraciją. Registruokis, o aš su tavim susisieksiu.